ogrodniczki-kofa-448.jpg

Spodnie robocze ogrodniczki

Zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, każdy pracownik zatrudniony na stanowisku robotniczym, musi być ubrany w odzież ochronną. W nie tak odległej przeszłości w wielu zakładach pracy czy na placach budów, pracownicy odziani byli w różnorakie ubrania. Nie zawsze były one zgodne z normami dotyczącymi bezpieczeństwa.
Z chwilą ucywilizowania się rynku odzieży roboczej, każdy pracownik ma możliwość wybrania najlepszego, odpowiedniego do jego charakteru pracy stroju roboczego.

Spodnie robocze ogrodniczki letnie

Bardzo popularny rodzaj spodni stosowany w przemyśle, budownictwie w logistyce. Dobrze spełniają swoje zadanie podczas ciepłych miesięcy zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza. Wykonane są ze specjalnych materiałów, zapewniających zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi i innymi czynnikami zewnętrznymi.
Uniwersalność kroju umożliwia dobre dopasowanie do każdej sylwetki, dając pełną nieskrepowaną swobodę ruchów podczas wykonywania pracy. Liczne kieszenie, pozwalają na umieszczenie w nich narzędzi oraz akcesoriów.
Ten typ spodni dobrze sprawdza się podczas wykonywania domowych zajęć np. w ogrodzie, piwnicy czy garażu. Wszędzie tam gdzie wskazane jest stosowanie odzieży roboczej spodnie ogrodniczki dobrze spełnią swoją rolę. Występują w wersji damskiej i męskiej.

Spodnie ogrodniczki ocieplane

Zima i miesiące zaliczane w naszym kraju do chłodnych, wymagają odpowiedniego zabezpieczenia organizmu przed zbytnim wychłodzeniem. Odpowiednie zabezpieczenia pracowników wykonujących pracę na otwartej przestrzeni wymaga ubrania ocieplanego. Spodnie ogrodniczki w wersji zimowej wykonane są z materiałów chroniących przed utratą ciepła. Dzięki odpowiedniemu krojowi dobrze się układają i nie ograniczają ruchów.

Spodnie ogrodniczki w wersji specjalnej

Są prace, które wymagają od pracowników odpowiedniego stroju. Wygoda i bezpieczeństwo to podstawowe zadanie jakie stoi przed ogrodniczkami do prac specjalnych. Odpowiednie dobranie kolorów ogrodniczek i wyposażenie ich w elementy odblaskowe jest dobrym sposobem na zabezpieczenie odpowiedniej widoczności pracowników.

Leave a Reply